o mnie

O mnie:

Ja.

Nieco zdystansowana do ludzi, zwłaszcza tych nowo poznanych. Otwarta i oddana dla rodziny i przyjaciół. Dopiero odkrywająca jak to jest ruszyć się z miejsca i być w pozycji stojącej dłużej niż podróż do tramwaju czy sklepu, wyjść na spacer z kijkami albo pobiegać.

Płaczka – wzrusza ją praktycznie wszystko. Smutek innych, starsi ludzie, chore zwierzęta.

Fanka dramatów psychologicznych, czarnych komedii i Davida Attenborough’a.

Lubi książki, dzięki którym śmieje się i wzrusza podczas czytania. Zakochana w „niedoskonałej” serii Krystyny Nepomuckiej i „Przedśmiertnych zapiskach Żywotnego Mariana”. Czytając je płakała – przeważnie ze śmiechu.

 

Mój związek.

Z insulinoopornością znamy się już 8 lat. Oznacza to, że jestem bliżej cukrzycy niż mogłoby się wydawać. Ale jest rozwiązanie – zacząć inaczej żyć, by wyeliminować podstępną chorobę. A ponieważ mój organizm nie reaguje prawidłowo na wyrzuty insuliny i przyswajanie węglowodanów jest zaburzone, dieta ketogeniczna stała się moim powrotem do normalności – ograniczenie węglowodanów do minimum dało mi prawdziwy zastrzyk energii i chęci do życia. I co najważniejsze dało mi stały ubytek wagi.

 

Co zainspirowało mnie do stworzenia tej strony?

Będąc już długo na diecie ketogenicznej, trafiłam zupełnie przez przypadek na świeżo założonego bloga dziewczyny, która kilka dni wcześniej rozpoczęła dietę ketogenną i postanowiła dzielić się swoim doświadczeniem.

I przeraziłam się, bo napisała, że je karkówkę… non-stop karkówkę!

Na opisaniu piątego dnia diety niestety się skończyło i zastanawiałam się czy to przypadkiem ta karkówka nie wykończyła autorki. Mam nadzieję, że wróci do opisywania swoich zmagań, bo przecież jest tyle rzeczy, które są niskowęglowodanowe, ketogeniczne, pyszne!

 

Co jeść na diecie ketogenicznej?

Zapraszam Was do mojej kuchni, w której dieta ketogeniczna i dieta lchf rządzą od 2015 roku.

 

ania - kuchniaketo.pl

 

Pozdrawiam,

Ania


 

Zapoznaj się z zasadami panującymi na tej stronie:

>> Ważne informacje <<

 

 

 

Zapisz